In English По-русски
Konferencijų salė Įvykusios konferencijos TOP Apie KontaktaiDĖMESIO! BENDROVĖS ATSKYRIMO SĄLYGOS
Elta
2018 06 18, pirmadienis
Registracija
Greita paieška       
Eltos gidas
TV programos
Mano ELTA:        Prisijungti Naujienos:
PRANEŠIMAI SPAUDAI
Grįžti į titulinį puslapį Išsaugoti Atspausdinti
Grįžti į pranešimų sąrąšą POLITIKA ŪKIS TEISĖTVARKA KULTŪRA SPORTAS VISKAS
ELTA už šio pranešimo turinį ir kalbą neatsako.
2008-02-28 16:26
FK "Vėtra" su "Nike" pristatė 2008 m. Sezoną
Šių metų A lygos sezoną FK „Vėtra" žaidėjai pradės pasipuošę nauja, visame pasaulyje garsiu prekiniu ženklu pažymėta, uniforma. Šiandien FK „Vėtra" būstinėje buvo oficialiai pasirašyta ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis, pagal kurią sportinės aprangos bei avalynės gamintojas „Nike" tapo oficialiu ir pagrindiniu Vilniaus futbolo klubo „Vėtra" rėmėju.

„Nike" taps ne tik FK „Vėtra" techniniu rėmėju, aprūpinančiu pagrindinę komandą sportiniu inventoriumi, bet ir prisidės prie klubo vaikų bei jaunių futbolo strategijos vystymo, organizuos tarptautinius „Nike" vardo jaunimo futbolo turnyrus, dalyvaus marketinginiuose klubo projektuose.

Nemažai dėmesio ketinama skirti klubo fanams - „Sportland" ir „Citysport" parduotuvėse bus galima įsigyti „Vėtros" atributikos ir suvenyrų, bus organizuojamos reklaminės klubo kampanijos.

FK „Vėtra" prezidentas Romas Stašauskas teigė: „"Nike" dėka mes ne tik aprūpinsime savo pagrindinės komandos techninę bazę, bet ir bendromis pastangomis investuosime į ateities futbolą Lietuvoje ugdant jaunuosius futbolininkus, kurie kažkada taps naująja pamaina."

„Šiais metais mes ėmėmės dar lig šiol nebandytos strategijos ir leidome komandos treneriams bei žaidėjams patiems išsikelti naujojo sezono tikslus ir uždavinius. Toks metodas leis žaidėjams labiau pasitikėti savo jėgomis ir jausti atsakomybę prieš save, siekiant geresnių rezultatų. Savo ruožtu mes sukursime tam palankias sąlygas ir techninę bazę, kas padės šiuos rezultatus realizuoti," - kalbėdamas apie pasirengimą naująjam sezonui akcentavo klubo prezidentas.

UAB "Sport Line” generalinis direktorius Vladas Korsakovas pristatė "Vėtros”, kaip strateginio partnerio, pasirinkimo priežastis: "Tai klubas, kuris yra teisingame kelyje ir gali padaryti tai, ką yra užsibrėžęs, ypatingai jaunimo ir jaunių lygmenyje. Strategija ir vizija nukreipta į klubo vystymą einant tuo keliu, kuris visame pasaulyje yra išskirtinai skaidrus ir aiškus, bei taktiškai teisingas, mums yra priimtinas, todėl mes ir pasirinkome FK "Vėtra”.

"Futbolo klubas "Vėtra” mums yra tarytum pirmasis kūdikis Lietuvos futbole, todėl mums tai išties ypatingas momentas. Tikiu mūsų naudingo bendradarbiavimo perspektyvomis ir futbolo klubui noriu palinkėti didelės sėkmės žaidžiant su "Nike” apranga naujame sezone”, - antrino marketingo vadovas Baltijos šalims Gerd Kiili.

„Džiaugiuosi, kad tokia garsi kompanija kaip „Nike" rems futbolą Lietuvoje. Šiuo atveju tai didelė atspirtis mūsų klubui. Šis vardas įpareigoja komandą pasitempti siekiant gerų rezultatų, ir aš tikiu, kad mes pateisinsime lūkesčius," - teigė „Vėtros" vyriausias treneris Virginijus Liubšys.

Pristatydamas šio sezono tikslus ir uždavinius V. Liubšys patikino, jog komanda yra pasiryžusi būti trejetuke ir iškovoti Lietuvos futbolo federacijos Taurę. „Tai pakankamai rimti, tačiau realūs uždaviniai," - kalbėjo vyr. treneris. Pristatydamas komandos sudėtį, V. Liubšys užsiminė, jog iki naujo sezono pradžios tikimasi komandą sustiprinti keliais naujais žaidėjais - komandą turėtų papildyti atraminis saugas ir puolėjas.Spaudos konferencijos metu buvo pristatytas naujas komandos kapitonas, ilgametis „Vėtros" žaidėjas, Gediminas Butrimavičius, kuriam „Nike" atstovai Vladas Korsakovas ir Gerd Kiili įteikė naujo pavyzdžio „Vėtros" varžybinius marškinėlius. Savo ruožtu klubo prezidentas Romas Stašauskas ir komandos kapitonas „Nike" atstovams įteikė "Vėtros” gairelę ir žaidėjų parašais išmargintus „Nike" marškinėlius. „Malonu, kad A lygoje bus proga vilkėti „Nike" aprangą, kurią dėvi garsių futbolo klubų, tokių kaip „Manchester United", „Barselona", „Inter" komandų žaidėjai. Sieksime nenuvilti gerbėjų ir klubo rėmėjų," - teigė naujas komandos kapitonas.
FK „Vėtra" spaudos atstovas
Saulius Jansonas

+37061113940
saulius.jansonas@gmail.com


Nike rinkodaros vadovas Lietuvoje
Mykolas Ševčenka

+37061608506
mykolas@sportline.lt

© 2018, Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Visos teisės saugomos. Platinti, kopijuoti be Eltos sutikimo draudžiama. El. paštas: zinios@elta.lt.